Čarobno decembrsko druženje z varuhi

V kemijski učilnici, kjer kraljujejo devetošolci, se je odvijal prav poseben dogodek, poln topline in prijateljstva.

Z nasmehom na obrazih so prvošolci prisluhnili čarobni pravljici, ki sta jo uvodoma pripovedovala Monika in Niko. Po pravljici so si skupaj ogledali krajšo risanko, ki je pričarala iskrice v očeh prvošolcev.

Med ogledom so dišeči piškoti in božični čaj napolnili učilnico s toplino in vonjem prazničnega vzdušja. Ob klepetu o prijateljstvu so se učenci še bolj povezali med seboj.

Devetošolci so pripravili tudi vizualne kemijske eksperimente, ki so navdušili prvošolce in jim odprli vrata v čudoviti svet znanosti. S smehom in radovednostjo so spremljali vsak poskus, ki jim bo nedvomno ostal v lepem spominu.

Druženje smo sklenili s skupno fotografijo.

Naj bo december poln topline, ljubezni in čarobnih trenutkov!

Za ogled galerije slik pritisni na sliko.