MALA GROHARJEVA KOLONIJA 2023

Zadnji septembrski petek je na ulice Škofje Loke privabil številne učence slovenskih osnovnih šol, kjer je potekala Mala Groharjeva kolonija. Po besedah organizatorja se je letos zbralo rekordno število mladih ustvarjalcev iz kar 48 povabljenih osnovnih šol.

Učenci so v prelepi idili krasnih ulic Škofje Loke ustvarili odlična otroška likovna dela. Naš zavod so dostojno zastopali učenci: Maja Arbeiter, Nuša Vidovič iz OŠ Videm ter Klara Milkovič, Vid Korošec Kmetič in Nastjan Belšak iz podružnice Leskovec.

Ogledali smo si tudi razstavo desetih izbranih, najboljših in prav tako nagrajenih otroških likovnih del z lanske Groharjeve kolonije. Med nagrajenci je bil tudi naš sedaj že bivši učenec Marsel Jelen s podružnice Leskovec. Čestitke, Marselu!

Za ogled galerije kliknite na fotografijo spodaj!

zapisal: Marko Kunčnik