Taborjenje učencev 1., 2. in 3. razreda

V ponedeljek  12. in v torek 13. junija smo imeli taborjenje.

Zbrali smo se v šoli ob 17. uri. Polni pričakovanj smo hitro pripravili učilnice za nočni počitek. Ko smo vse pripravili,  smo se odpravili v jedilnico na večerjo. Želodčki so bili polni in zadovoljni, vendar ne prepolni. Z nahrbtnikom, tekočino, seveda tudi nekaj priboljški in svetilkami smo se odpravili v Strmec, na kmetijo Korošec, kjer se gospa Erna ukvarja z izdelavo različnih izdelkov iz volne. Učenci so si izdelali zapestnice, se posladkali in naučili nekaj novega o izdelavi in uporabi volne.

Po vrnitvi v šolo, so se učenci pripravili na nočni počitek. Pred spanjem so se malo družili, zaplesali in imeli lepo. Noč je hitro minila.

Naslednji dan smo imeli športni dan. Pot nas je vodila v Belavšek, kjer  smo imeli priložnost videti nekaj ur starega telička. Učenci in učiteljice smo si ga z veseljem ogledali. Pot smo nato nadaljevali in se po dolgem pohodu se vrnili v šolo. Malo smo bili utrujeni, predvsem pa zadovoljni, saj smo imeli dan poln doživetij, prijaznosti, druženja.

Naslednje leto ponovimo.

Zapisala Janja Gjurasek

Klikni na fotografijo za ogled galerije slik.