Športni dan – 9. 10. 2024

V sredo, 9. oktobra 2024, je potekal 2. športni dan – gimnastika, pohodništvo in mali nogomet, v okviru katerega je bil izpeljan tudi nogometni turnir – Zlatkov memorial. Športni dan se je začel ob 8.40. Učenci so se zbrali pred šolo, kjer jih je pozdravil gospod ravnatelj in vodja podružnične šole. Učitelj Gorazd je predstavil potek športnega dne, učenka Lara pa je predstavila pomen Zlatkovega memoriala. Za kratek glasbeni vložek je poskrbel Gašper Jagarinec s svojo harmoniko. Učenci razredne stopnje so po uvodu športni dan začeli z gimnastičnimi vsebinami in se kasneje odpravili na pohod po Halozah, učenci predmetne stopnje pa so začeli s pohodom in si na koncu ogledali turnir v malem nogometu. V tem času so učenke odigrale prijateljsko tekmo v odbojki z učenkami OŠ Podlehnik. Na nogometnem turnirju je zmagala ekipa Osnovne šole Videm. Skozi ves dan nas je spremljalo lepo vreme, učenci so se veliko gibali na prostem, z različnimi aktivnostmi so razvijali pozitiven odnos do gibanja, oblikovali spoštljiv odnos do narave in športno navijali za svojo ekipo. Skupaj smo preživeli odličen športni dan, vsi udeleženci in tekmovalci na turnirju pa si zaslužijo vse čestitke.

Učitelj Blaž Hameršak

Za ogled galerije pritisni na sliko.