Sprejem prvošolcev v šolsko skupnost šole Leskovec – 7. 10. 2024

Za ogled galerije pritisni na sliko.

Ponedeljek, 7.10.2024, prav poseben dan. Pričel se je teden otroka, obeležili smo ga z dnevom dejavnosti – Dan s knjigo, najpomembnejše pa, da so učenci prvega razreda postali del šolske skupnosti. Sprejem v šolsko skupnost smo pričeli s predstavitvijo učencev prvega razreda, o lepem vedenju nam je povedala učenka drugega razreda, Zara. Varuhi, učenci devetega razreda pa so z učenci prvega zapeli in se poveselili. Na harmoniki jih je spremljal Jan, ki z velikim veseljem zmeraj kaj zaigra. Ali so učenci resnično pripravljeni, jih je povprašala gospa vodja, Marjana Notersberg. Učenci so ji z velikim navdušenjem pravilno odgovarjali in dokazali, da si resnično zaslužijo postati del šolske skupnosti. Učenci so dobili priznanje ob sprejemu, darilce in za konec, najboljši del, palačinke.

Zapisala, Janja Gjurasek