Prireditev ob dnevu samostojnosti in enotnosti ter božičkovanje

Zadnji dan pred počitnicami, 23.12.2022,  smo na Podružnični šoli Leskovec imeli proslavo ob dnevu samostojnosti in enotnosti. Dan samostojnosti in enotnosti je državni praznik v Sloveniji, ki ga praznujemo 26. decembra in je dela prost dan.

Prireditev smo pričeli s slovensko himno-Zdravljico. Skupaj so jo zapeli vsi zbori na šoli. Program sta nato vodila Ana Franc, učenka 8. razreda in Marsel Jelen, učenec 9. razreda. Najprej smo imeli uradni del proslave, kjer sta ostalim učencem povedala vse pomembne informacije na poti k samostojni Sloveniji. Recitirala sta tudi čudovite misli o naši državi. Po formalnem delu je sledilo božičkovanje. Vsak razred se je predstavil s svojo božično točko. Na koncu nas je obiskal tudi božiček, ki je obdaril vse učence naše šole.

Vsi učenci naše šole so veselo odkorakali na počitnice!

Zapisala: Janja Medvešek

Za ogled galerije pritisni na sliko.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost