Planinski tabor BOČ

Po dolgem premoru smo končno spet dočakali planinski tabor, ki sta ga organizirala zavod OŠ Videm in planinsko društvo Naveza. Tabor je bil izveden na Boču. Mladi nadobudni planinci so v sklopu tabora opravili tudi planinsko šolo in zato bili nagrajeni z diplomami in značko. Udeležilo se ga je 30 učenk in učencev od 4. do 9. razreda iz vseh treh šol. S pomočjo naših učiteljic in izkušenih vodnikov so spoznavali in pridobivali veščine, ki jih dober in pravi planinec mora poznati. Prvi dan nam je bilo vreme naklonjeno, zato so bile izvedene vse načrtovane aktivnosti. Drugi dan bivanja nam jo je vreme malo zagodlo, zato se nismo  mogli povzpeti na vrh Boča. Kljub temu je bilo skupno sobivanje prijetno in dobrodošlo. Navdušeni že čakamo nove planinske podvige.

Učiteljica Olga

Za ogled fotografij pritisnite TUKAJ.