Prvič v šolo z zajčkom Rudijem… Zajček Rudi se vedno trudi, da v šoli bi vse znal…«

Prireditev ob prvem šolskem dnevu, ki je bil še posebej slovesen za naše prvošolčke smo začeli s šolsko himno:

»Šola super je, če jo narišeš, šola super je, če jo opišeš, najboljša je, če jo obiščeš!«

In tako kot pravi naša himna, res smo vsi veseli, da smo lahko spet v šoli, tudi zajček Rudi. Zajček Rudi je s svojo kratko pesmico in dramatizacijo prvošolčke sprostil, tako da so z zanimanjem spremljali kulturni program, se kmalu razživeli in veselo pomahali zajčku Rudiju.

Nato se je našim najmlajšim predstavil tudi Cici zbor z bansoma Kranjski Janez ter Boogie Woogie.

Zatem se nam je s harmoniko predstavil tudi Gašper Jagarinec s pesmico Čebelar.

Po kulturnem programu so se z razredničarko Janjo Gjurasek in učiteljico Marjano Notersberg odpravili v svojo učilnico, kjer jih je čakalo prijetno presenečenje, ki pa naj ostane skrivnost. Vsi učenci so uspešno skočili v prvi razred.

Tudi za vse ostale učence in delavce šole je bil ta dan prijeten in vsi smo veseli, ker smo spet v šoli.

Tako naj tudi ostane, kajti naša šolska himna pravi :

Janja Medvešek

Za ogled fotogalerije kliknite na fotografijo.