8. MALA LIKOVNA KOLONIJA HALOZE

V petek, 24. maja je v Zgornjem Leskovcu potekala že 8. Mala likovna kolonija Haloze. V prelepem sončnem vremenu je v haloški idili likovno ustvarjalo 17 učencev iz povabljenih osnovnih šol. Letošnje likovne kolonije so se ob matični OŠ Videm in podružnici Leskovec udeležile še OŠ Cirkulane-Zavrč, OŠ Destrnik, OŠ Kidričevo, OŠ Markovci, OŠ Mladika in OŠ Olge Meglič. Na začetku smo prisostvovali odličnemu kulturnemu programu, ki so ga pod vodstvom učitelja Davorina Horvata pripravili učenci šestega razreda iz podružnične šole Leskovec ter nagovorom župana občine Videm, gospoda Branka Mariniča, pomočnice ravnatelja OŠ Videm, gospe Fanike Novak in mentorja Male likovne kolonije, Marka Kunčnika.

Učenci so tudi letos pokazali ogromno želje po slikanju, nastala so kvalitetna in estetska otroška likovna dela.

Razstava slik iz 8. Male likovne kolonije Haloze bo v ponedeljek, 10. Junija ob 18. 00, v Domu patra Mihe Drevenška na Vidmu. Za ogled galerije kliknite na fotografijo spodaj!

Lepo vabljeni!

Marko Kunčnik, mentor Male likovne kolonije Haloze