Kulturna prireditev ob DNEVU DRŽAVNOSTI in ZAKLJUČKU ŠOLSKEGA LETA

Ves teden smo se veselili petka, 23. 6. 2017, saj smo imeli prireditev ob dnevu državnosti in zaključku šolskega leta.

V uvodnem delu prireditve smo slišali zgodbo o nastanku Slovenije, otroški pevski zbor s pesmima Slovenskega naroda sin in Za Slovenijo živim ter domoljuben recital Anje Kozel, učenke iz 8. razreda.

Prireditev smo nadaljevali z zabavnim delom, kjer so svoje dramske sposobnosti pokazali učenci 3. in 4. razreda. Zaigrali so O KURI, KI JE IZMAKNILA PESEM ter nam ob koncu povedali še nekaj počitniških nasvetov. Z veseljem jih je bilo gledati kako uživajo v igri, predvsem pa poslušati nasvete in si kakšnega na hitro tudi zapomniti. Prav posebej pa so se veselili učenci 1. in 2. razreda, ki so z gibanjem in velikimi nasmeški na obrazu odplesali v poletje.

Preden smo povsem zakorakali v počitnice, nam je vodja šole ga. Marjana Srdinšek povedala nekaj zaključnih besed in podelila priznanja učencem.

Veselo in ponosno smo se poslovili ter stekli z novim znanjem in lepimi spomini soncu naproti.

Do jeseni.

Tanja Godec, prof. raz. pouka