Obiskal nas je Božiček

Zopet smo dokazali, da smo skupaj močnejši. Zadnji šolski dan v koledarskem letu smo obeležili z zaključno prireditvijo ob zaključku veselega decembra  in  ob 25. obletnici dneva samostojnosti in enotnosti.

Ob odpetih himnah državni, šolski in vrteški, smo izrazili spoštovanje in pripadnost  do svoje domovine, šole, vrtca. Program so popestrile solo pevke Nika, Monika, Anita in Lara.

Učenci 3. In 4. razreda so pripravili dramatizacijo Snežinka Tinka in priklicali Božička, ki je s svojo duhovitostjo in radovednostjo pustil poseben pečat na učencih, saj jim je pripravil zelo težke uganke. Na koncu jih je obdaril in jim zaželel vesele praznike.

S toplim nagovorom sta prireditev  zaključila ravnatelj šole in vodja podružnice.

Druženje je bilo prijetno.

Galerijo si lahko ogledate s pritiskom na fotografijo.