Novoletni koncert

SKUPAJ NAREDIMO SVET LEPŠI

V sredo, 16. 12. 2015, smo v športni dvorani šole Videm obiskovalcem pričarali veselje, srečo, ljubezen … Na novoletnem koncertu šolskih zborov so se predstavili leskovški, selski in videmski pevski zbori, tokrat spet združeni. Letos so naše vrste obogatili člani otroškega pevskega zbora Sela. Pri zadnji pesmi, kjer so bili na odru vsi zboristi, je zadonelo več kot 100 prečudovitih otroških glasov. Na odru so zapeli tudi naši najmlajši, člani vrtešega pevskega zbora. S plesom je program popestril 2. razred, s svojimi razmišljanji sta nas bogatili Klara Vaupotič in Mila Kodrič Cizerl, po klavirskih tipkah pa sta se nežno sprehajali Nika Širovnik in Gospod ravnatelj, mag, Robert Murko, je nagovoril vse prisotne, pozdravil goste, g. župana, Friderika Bračiča, go. poslanko, Suzano Lep Šimenko, in poudaril, kako je pomembno, da stopimo skupaj, si pomagamo, sodelujemo, da smo le skupaj dovolj močni, da lahko svet naredimo lepši; si pričaramo prijetne trenutke, stisnemo roko in poklonimo iskrene poglede. Kot simbol dobrega sodelovanja in zaupanja smo skupaj z gosti okrasili smrečico, ki sedaj krasi šolsko avlo.

Mateja Krajnc

Galerijo si lahko ogledate s pritiksom na fotografijo.