Spoštovani starši.

preko medijev je objavljeno sporočilo, da se šole s ponedeljkom zapirajo. Čakamo na odredbo ministrstva in podrobna navodila. Takoj, ko bomo imeli več informacij, vas bomo o tem obvestili. Prosimo vas, da redno spremljate informacije na spletni strani šole in obvestila preko e-Asistenta.

Danes smo v šoli in vrtcu  uvedli dodatne varnostne ukrepe. Učenci nekatere dejavnosti izvajajo  na prostem,  da se izognemo gneči in nepotrebnim stikom. Učenci so ponovno dobili navodila o vzdrževanju higiene, tudi vas naprošamo, da jih še dodatno vzpodbujate k pravilnemu umivanju rok.

Obveščamo vas tudi, da govorilne ure planirane v tem mesecu odpadejo. Starše prosimo, da ne vstopate v šolo, če ni nujno. Z učitelji komunicirajte po e-mailu ali po telefonu.

Skupaj se potrudimo in naredimo vse, da bomo širjenje virusa zaustavili.

Hvala za razumevanje in sodelovanje.

Lep pozdrav,

mag. Robert Murko