SPREJEM PRVOŠOLCEV V ŠOLSKO SKUPNOST

V petek, 11. 10., zadnji dan v tednu otroka, smo učence 1. e razreda sprejeli v šolsko skupnost. V zgornji avli smo se zbrali prvošolci in njihovi varuhi ter ostali učenci in učitelji. V kratkem programu so nam prvošolci skupaj s svojimi varuhi pokazali, kaj so se že naučili. Na začetku so zapeli in spremljali na Orffova glasbila Šolsko himno Leskovca. Prejeli so  izkaznice, da so postali člani šolske skupnosti. Obljubili so, da se bodo s svojim pozitivnim vedenjem trudili  vplivati na svoj ugled in ugled šole Videm, Podružnice Leskovec. Program smo zaključili s plesom Boggie woogie. Čestitke ob sprejemu v šolsko skupnost je izrekla vodja šola in jih nagovorila k dobremu sodelovanju in upoštevanju pravil. Sledilo je prijetno presenečenje in druženje prvošolcev z varuhi v jedilnici, kjer so se posladkali s palačinkami.

Avtorici: Zdenka Žvajkar in Janja Medvešek