Šolsko tekmovanje iz naravoslovja Kresnička
V sredo, 6.1.2019 je na vseh treh šolah potekalo šolsko tekmovanje iz naravoslovja- Kresnička za učence od 1. do 7. razreda. Tekmovanja se je udeležilo 175 učencev.
Vsem tekmovalcem čestitamo za udeležbo na šolskem tekmovanju, najboljšim pa za osvojeno priznanje.
Boštjan Petrovič
vodja šolskega tekmovanja Kresnička
Rezultati tekmovanja iz naravoslovja – Kresnička 2018/2019
# | Tekmovalec | Razred | Mentor |
1 | Maks Krajnc | 1.a | D. Ostroško |
2 | Eva Medved | 1.a | D. Ostroško |
3 | Miša Šibila | 1.b | M. Šosterič |
4 | Gabriel Belšak | 1.e | J. Gjurasek |
5 | Zoja Novakovič | 1.a | D. Ostroško |
6 | Špela Skok Vaupotič | 1.b | M. Šosterič |
7 | Lan Emeršič | 1.e | J. Gjurasek |
8 | Patrik Milošič | 1.b | M. Šosterič |
9 | Jure Mužerlin | 1.e | J. Gjurasek |
10 | Žak Stopajnik | 1.e | J. Gjurasek |
11 | Niko Kolednik | 1.e | J. Gjurasek |
12 | Teo Pečnik | 1.b | M. Šosterič |
13 | Larisa Krajnc | 1.e | J. Gjurasek |
14 | Patrik Krajnc | 1.e | J. Gjurasek |
15 | Viktorija Murko | 1.a | D. Ostroško |
16 | Mija Veselič | 1.a | D. Ostroško |
17 | Blaž Vindiš Kozel | 1.e | J. Gjurasek |
18 | Tim Vnuk | 1.e | J. Gjurasek |
19 | Tia Golob | 1.b | M. Šosterič |
20 | Rayan Kaaouana | 1.a | D. Ostroško |
21 | Ema Krajnc | 1.b | M. Šosterič |
22 | Nevio Pintarič | 1.b | M. Šosterič |
23 | Žan Predikaka | 1.a | D. Ostroško |
24 | Lian Sedlak | 1.b | M. Šosterič |
25 | Maks Šeruga | 1.b | M. Šosterič |
Prejemniki priznanj:
# | Tekmovalec | Razred | Mentor |
1 | Tilen Kralj | 2.a | O. Zelenik |
2 | Živa Dokl | 2.a | O. Zelenik |
3 | Lana Horvat | 2.a | O. Zelenik |
4 | Jure Vidovič | 2.e | J. Gjurasek |
5 | Samuel Feguš | 2.e | J. Gjurasek |
6 | Alexander Kaaouana | 2.a | O. Zelenik |
7 | Ela Kolednik | 2.e | J. Gjurasek |
8 | Neli Bračič | 2.e | J. Gjurasek |
9 | Lara Šori | 2.b | A. Topolovec |
10 | Neja Habjanič | 2.a | O. Zelenik |
11 | Kaja Kozel | 2.e | J. Gjurasek |
12 | Eva Lampret | 2.a | O. Zelenik |
13 | Neža Zamuda | 2.a | O. Zelenik |
14 | Nina Selinšek | 2.b | A. Topolovec |
15 | Sara Skela | 2.b | A. Topolovec |
# | Tekmovalec | Razred | Mentor |
1 | Asja Katarina Vaupotič | 3.d | M. Belčič Kralj |
2 | Ajda Krajnc | 3.b | B. Petrovič |
3 | Luka Klinc | 3.a | B. Selak |
4 | Teo Jelen | 3.e | M. Notersberg |
5 | Nuša Vidovič | 3.a | B. Selak |
6 | Ana Krajnc | 3.d | M. Belčič Kralj |
7 | Jaka Mužerlin | 3.e | M. Notersberg |
8 | Neja Trbuc | 3.d | M. Belčič Kralj |
9 | Jakob Hrga | 3.a | B. Selak |
10 | Nej Majcen | 3.d | M. Belčič Kralj |
11 | Jurij Murko | 3.d | M. Belčič Kralj |
12 | Monika Muršič | 3.d | M. Belčič Kralj |
# | Tekmovalec | Razred | Mentor |
1 | Neja Kodrič | 4.a | S. Vogrinec |
2 | Sara Božičko | 4.a | S. Vogrinec |
3 | Aneja Vidovič | 4.b | M. Žlahtič |
4 | Taja Ozvaldič | 4.a | S. Vogrinec |
5 | Iona Ratajc Potrč | 4.a | S. Vogrinec |
# | Tekmovalec | Razred | Mentor |
1 | Anja Lederer | 6.b | D. Horvat |
2 | Zoja Grula | 6.b | D. Horvat |
3 | Saška Drevenšek | 6.b | D. Horvat |
4 | Sara Vidovič | 6.b | D. Horvat |
5 | Rene Kolednik | 6.b | D. Horvat |
# | Tekmovalec | Razred | Mentor |
1 | Vid Krajnc | 5.b | D. Tili |
2 | Rebeka Murko | 5.a | N. Varnica |
3 | Hana Jeromel | 5.a | N. Varnica |
4 | Sara Vugrinec Indjić | 5.a | N. Varnica |
5 | Nik Gabrovec Panič | 5.a | N. Varnica |
6 | Nika Bračič | 5.b | D. Tili |
7 | Nika Petek | 5.b | D. Tili |
# | Tekmovalec | Razred | Mentor |
1 | Jana Kozel | 7.e | K. Širovnik |
2 | Lana Curman | 7.b | D. Horvat |
3 | Lucija Vajda | 7.a | D. Horvat |
4 | Gašper Skok Vaupotič | 7.a | D. Horvat |
5 | Neža Hrga | 7.b | D. Horvat |
6 | Vita Krušič | 7.a | D. Horvat |
Vsem prejemnikom priznanj čestitamo!
Šolska tekmovalna komisija OŠ Videm:
Boštjan Petrovič
Petra Hadler
Davorin Horvat
Biserka Selak