VABILO

Vljudno vabimo vse starše, bratce, sestrice, dedke in babice na

DAN DRUŽENJA IN GIBANJA VSEH GENERACIJ

Naša šola bo tudi letos sodelovala na prireditvi ŠPORT ŠPAS – DAN DRUŽENJE IN GIBANJE

VSEH GENERACIJ. Prireditev bo v soboto, 14. maja 2016, s pričetkom ob 9.00 uri. Zberemo se pred šolo Leskovec. Izvajale se bodo različne športne aktivnosti: pohod, odbojka, nogomet in razne športne igre, ki bodo primerne prav za vse generacije. Za vse udeležence bo organizirana malica. Zaključek bo ob 12.00. uri. V skladu z letnim delovnim načrtom šole je to za učence redni šolski dan – nadomeščamo 9. 2. 2016. Ker smo se že lani ob priključitvi k projektu »Prometna kača« odločili, da bomo vzpodbujali trajnostni način prihoda v šolo, šolskega prevoza ta dan NE bo. V primeru slabega vremena bo druženje prestavljeno na naslednjo soboto brez padavin.

Veselimo se srečanja z vami in Vas lepo pozdravljamo.

Učenci in učitelji šole Leskovec